Peter Kusý

“Jednoodborová psychológia sa mi stala prácou a zároveň koníčkom.”

Vyštudoval som jednoodborovú psychológiu, ktorá sa mi stala prácou a zároveň koníčkom. Praktické skúsenosti som mal možnosť získať v rôznych zariadeniach – napr. Psychiatrická klinika FN v Nitre a Trenčíne, Krízové centrum Pálkovo centrum v Liptovskom Mikuláši, Krízové centrum Slniečko v Nitre, resp. Krízové centrum DÚHA v Bratislave, Úsmev n. o. v Nových Zámkoch, Detský domov v Trnave a SPDDD Úsmev jako dar.

Absolvoval som tiež ďalšie vzdelávanie a kurzy ako napr. muzikoterapia, socioterapia, práca so snami v psychoterapii, relaxačné techniky (Autogénny tréning a Jacobsonova progresívna svalová relaxácia), hypnóza, holotropné dýchanie, vzťahová väzba a psychotraumatizácia a Lüscherov farebný test, Biology and Behavior in Psychology (ALISON, Ireland), PRIDE (kurz výchovných a rodičovských zručností).

Mám úspešne absolvovaný dlhodobý psychoterapeutický výcvik v Integrovanej psychoterapii/Knobloch pod záštitou INCIP v Kroměříži (ČR) – certifikovaný stupeň terapeut. Aktívne sa zúčastňujem viacerých významných odborných a vedeckých konferencií a kongresov doma aj v zahraničí.

 

PhDr. Peter Kusý, PhD.

 

 

Pozícia: Lektor

Zameranie: psychológia

Kontakt

Email: mterapio@gmail.com