Nahrávam Udalosti

Nadchádzajúce Udalosti

Image Alt

Naše kurzy

Nižšie nájdete zoznam našich najbližších kurzov, workshopov, táborov a prednášok. V prípade záujmu sa môžete aj priamo zaregistrovať. Pravidelne organizujeme akcie pre deti:
Hudobníček
Letný detský kabaret
Spevuľka - spevom k správnej výslovnosti.

Ste inštitúcia a radi by ste zorganizovali niektorý z našich kurzov priamo u Vás? Nie je problém! Napíšte nám a my k Vám veľmi radi zavítame.

Udalosti Search and Views Navigation

máj 2020

25€ / osoba
28. mája, 17:00 - 19:30

Hlavným zámerom muzikofiletiky je rozvíjanie kreatívneho potenciálu osobnosti, získavanie a rozvíjanie psychosociálnych kompetencií a poznávanie kultúrnych hodnôt na základe vlastnej tvorby spojenej s reflexiou. Muzikofiletika prispieva k sebapoznávaniu, pochopeniu a zvládaniu vzťahov medzi jedincom a sociálnym alebo prírodným prostredím a…

Zistiť viac »

jún 2020

49€ / osoba
13. júna, 09:00 - 16:00
Bratislava - Dúbravka

Vyskúšajte si akčné techniky a podporte svoj záujem expresívne prístupy (muzikoterapia, arteterapia, dramatoterapia, tanečno-pohybová terapia a pod.)

Zistiť viac »
290€ / osoba
19. júna, 12:00 - 16. októbra, 15:30
Košice

Program predstaví viaceré postupy, kedy sa tzv. obyčajné kreslenie stáva diagnostickým nástrojom skúmania psychiky dieťaťa a ako dokáže výtvarný prejav na dieťa terapeuticky pôsobiť.

Zistiť viac »

júl 2020

66€ / osoba
3. júla, 08:00 - 16:00

Zlepšite si svoje komunikačné zručnosti v stresujúcich a náročných situáciach a využite pri tom aj artefiletické techniky pre jednoduchšie uchopenie teoretických východísk...

Zistiť viac »
+ Export udalostí