Nahrávam Udalosti
  • This event has passed.
28
nov

Senzorické hry – online

28.11.2020, 09:00 - 16:00
55€

Organizačné informácie

Kedy: 28.11.2020, sobota 9:00 – 16:00
Kde: ONLINE
Cena: 55€ / študenti 50€, cena zahŕňa lektorné, certifikát

Prečo používať senzorické hry pri práci s deťmi?

Deti sa efektívnejšie a hlavne radšej učia cez zážitok, konanie a osobnú skúsenosť. Senzorické hry, ktoré sú nesmierne dôležité pre rozvoj mozgu, umožňujú deťom skúmať a objavovať svet. Uľahčujú im učenie za pomoci zapojenia všetkých zmyslov – chuť, čuch, hmat, sluch, zrak, pohyb a rovnováha.

Senzorické hry sú najdôležitejšie v rannom detstve a v predškolskom veku. Avšak sú veľkým benefitom vo vzdelávaní aj v neskoršom veku.

Okrem toho, že sú tieto hry zábavné a zaujímavé, povzbudzujú deti k skúmaniu a objavovaniu. Podporujú ich k používaniu „vedeckých metód“ pozorovania, formovania hypotéz, experimentovania a vyvodzovania záverov.

 

Pre koho je kurz určený?

Kurz je určený učiteľom a učiteľkám materských a základných škôl, špeciálnym pedagógom, družinárom, rodičom (homeschooling) ako aj študentom a študentkám príslušných odborov. Na kurz sa však môžu prihlásiť aj všetci tí, ktorí sa chcú dozvedieť viac o využití senzorických hier pri práci s deťmi a svoje skúsenosti alebo poznatky použiť ako inšpiráciu vo svojej práci alebo pre osobnostný rast.

 

Lektorka kurzu

Mgr. art. Linda van Dalen

 

Všetci účastníci a účastníčky kurzu dostanú na záver osvedčenie o jeho absolvovaní.

Prihlásiť sa na kurz

Počet voľných miest: 5

Tribe Loading Animation Image

Detaily kurzu

Dátum: 28.11.2020, 09:00 - 16:00
Čas: 09:00 - 16:00